Wynajem busów MARCAR / Wycieczki szkolne i turystyczne

 

Wycieczki szkolne i turystyczne

 

 Świadczymy wsparcie obejmujące przewóz osób na terenie Warszawy i okolic, a także wynajem autokarów i busów na wycieczki turystyczne i szkolne, zarówno na terenie kraju, jak i innych państw Unii Europejskiej.

Oferujemy wynajem busów i autokarów, które dzięki regularnym przeglądom, wykonywanym przez profesjonalistów oraz doświadczonym kierowcom, przechodzącym regularne testy i badania, zapewniają Państwu bezpieczeństwo podczas podróży. o wysokim standardzie. Autobus pod względem ilości miejsc dostosować można do liczebności grupy (dostępne opcje to 49+1+1, 53+1+1 oraz 57+1+1). Za sterami naszych aut zasiadają doświadczeni kierowcy, którzy odpowiedzialnie podchodzą do swoich zadań. Chociaż punktualność ma dla nas duże znaczenie, na trasie dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo pasażerów.

W zależności od liczby osób biorących udział w wyjeździe, proponujemy skorzystanie z pojazdów liczących kilka, a nawet kilkadziesiąt miejsc. Nasze pojazdy zostały dobrane tak, aby zapewnić uczestnikom wyjazdów jak największą wygodę. Dlatego zdecydowaliśmy się na busy marki Mercedes-Benz oraz autokary Setra, posiadające liczne udogodnienia, które dzięki bogatemu wyposażeniu zapewnią wygodę podczas każdej podróży, niezależnie od panującej pory roku i warunków atmosferycznych.

Dzięki nam, wszelkie wycieczki szkolne i turystyczne przebiegną sprawnie i komfortowo.