Nasza flota

W trosce o wygodę naszych pasażerów, a także jak najlepsze warunki podczas podróży zadbaliśmy o to, aby w skład naszej floty weszły nowoczesne i wygodne auta.

Dysponujemy samochodami osobowymi i busami marki Mercedes Benz, słynącej z niezawodnych systemów bezpieczeństwa, wysokiej jakości wykończenia wnętrz, a także świetnych możliwości jezdnych. W skład naszej floty wchodzi również autokar SETRA, mogący przewieźć ponad 50 osób.

Marka słynie z estetycznie prezentujących się pojazdów, a także ergonomicznych rozwiązań technicznych. Wewnątrz naszych samochodów, busów oraz autokarów czekają na Państwa liczne udogodnienia, które zwiększą komfort podczas jazdy, a także sprawią, że podróż minie bez przeszkód, szybko i wygodnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą flotą.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nasze pojazdy

Mercedes 319 8+1

Mercedes 319 z roku 2017 w kolorze grafitowym, przystosowany do transportu osób w systemie 8+1. Wyposażony został w wygodne rozsuwane fotele, dzięki którym pasażerowie mogą odbyć podróż w komfortowych warunkach. Ponadto auto zaopatrzono w klimatyzację oraz ogrzewanie postojowe, co zapewnia podróżującym optymalną temperaturę o każdej porze roku. Bus podsiada również pojemny luk bagażowy i liczne schowki przeznaczone dla bagaże podręczne. Sprawdzi się zarówno podczas krótszych, jak i dłuższych kursów.

Mercedes Benz 21+1

Mercedes-Benz z roku 2012 w kolorze grafitowym, przystosowany do transportu osób w systemie 21+1. Wyposażony został w wygodne rozsuwane fotele, dzięki którym pasażerowie mogą odbyć podróż w komfortowych warunkach. Ponadto auto zaopatrzono w klimatyzację oraz ogrzewanie postojowe, co zapewnia podróżującym optymalną temperaturę o każdej porze roku. Bus podsiada również pojemny luk bagażowy i liczne schowki przeznaczone dla bagaże podręczne. Sprawdzi się zarówno podczas krótszych, jak i dłuższych kursów.

Mercedes Benz 20+1

Nowoczesny Mercedes-Benz z 2014 roku w kolorze srebrnym, przeznaczony do przewozu 20 osób. Liczne rozwiązania wewnątrz auta mają na celu zwiększenie komfortu podróży, zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Bus wyposażony został w niewielką lodówkę, idealną do schłodzenia napojów bądź prowiantu, a także imponujących rozmiarów bagażnik oraz strefową klimatyzację. Pasażerowie będą w pełni zadowoleni z wygodnych, profilowanych i miękkich foteli oraz dodatkowej przestrzeni w postaci schowków.

Mercedes Benz 8+1

Funkcjonalny, biały Mercedes-Benz (rocznik 2015) przystosowany do przewozu 8 osób. Samochód posiada szyberdach oraz przyciemniane szyby zwiększające komfort podróży w trakcie dnia. Dodatkowym udogodnieniem jest nowoczesny zestaw multimedialny, w którego skład wchodzi 32-calowy telewizor marki Samsung, a także odtwarzacz DVD i MP4. W pojeździe znajduje się również darmowe WiFi umożliwiające sprawdzania maili czy korzystania z serwisów społecznościowych podczas podróży bez żadnych ograniczeń.

Mercedes Tourismo 61+1+1

Naszą flotę pojazdów zasila nowoczesny autokar niemieckiej firmy Mercedes Tourismo (rocznik 2017) przystosowany do przewozu 61 osób. Doskonale nadaje się do dalekobieżnych podróży w kraju i zagranicą. We wnętrzu znajdują się wygodne fotele lotnicze, dzięki którym pasażerowie mogą liczyć na doskonałe warunki podczas jazdy. Oprócz tego każda osoba ma możliwość skorzystania z indywidualnych nawiewów, co jest szczególnie ważne podczas długich tras. Do dyspozycji jest również pojemna lodówka, a także caffe bar.

Mercedes Benz 8+1 2016

Elegancki, brązowy Mercedes-Benz przystosowany do transportu osób w systemie 8+1, wyprodukowany w roku 2016. Wewnątrz busa znajdują się komfortowe, rozkładane fotele. W skład wyposażenia wchodzi również pojemna przestrzeń bagażowa, która umożliwia zabranie większej ilości bagaży. Oprócz tego nasi Klienci mogą skorzystać z innych udogodnień, takich jak możliwość oglądania telewizji na 32-calowym ekranie marki Samsung (z odtwarzaczem DVD), słuchanie muzyki dzięki MP4 oraz korzystanie z darmowego WiFi.

Mercedes C 220 

Tapicerka materiałowa Norwich/ARTICO – czarna z elementami wykończenia skórzanego PARKTRONIC z Park-Pilot 3. Aktywny asystent układu hamulcowego. System alarmowego połączenia. Emergency call. Składana tylna kanapa. Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS. Tempomat. System monitorowania ciśnienia w oponach. Klimatyzacja automatyczna THERMATIC. Reflektory w technologii LED. Podgrzewane siedzenia, oświetlenie ambient AGILITY CONTROL – zawieszenie z selektywnym systemem tłumienia drgań, podświetlane listwy progowe. Ochrona pieszych.