Bus na lotnisko Warszawa Modlin

Wynajem busów MARCAR / Bus – lotnisko Modlin

Lotnisko Warszawa Modlin

 

Organizujemy przewozy busem na lotnisko w Modlinie, jedno z większych i popularniejszych lądowisk w Warszawie, oddalone od śródmieścia o ok. 35 km. Port rokrocznie obsługuje ok. 3,5 mln pasażerów, dysponując nowoczesnym, dwupoziomowym terminalem, posiadającym m.in. 18 stanowisk odprawy, 5 stanowisk kontrolnych oraz 4 przestronne poczekalnie, a także sklepy wolnocłowe oraz liczne punkty gastronomiczne.

Lotnisko Warszawa-Modlin obsługuje tanie linie Ryanair docierające aż do 49 europejskich miast, a także loty małego i średniego zasięgu, czarterowe oraz krajowe. Obecnie trasy obejmują 36 kierunków, obejmujących m,in. Londyn, Sztokholm, Rzym, Liverpool, Oslo, Bristol, Dublin, Ateny, Brukselę, Malagę, Barcelonę, Neapol, Bolonię, Madryt czy Paryż.

Infrastruktura lotniska została przystosowana do potrzeb pasażerów. Port leży przy trasie wylotowej w kierunku Warszawy oraz Gdańska, zaledwie 6 km od Nowego Dworu Mazowieckiego. Dysponuje dużym parkingiem. Interesujące są również okolice lotniska – w pobliżu znajdują się miejsca, które warto zobaczyć jeszcze przed udaniem się w podróż bądź tuż po przybyciu na miejsce, np. Nowy Dwór Mazowiecki czy Twierdzę Modlin.

Zobacz: Bus na lotnisko Warszawa Okęcie

Busy na lotnisko Warszawa-Modlin

Obsługujemy przewozy busami i autokarami zarówno na terenie kraju, jak i zagranicą. Nasi Klienci otrzymują możliwość komfortowego oraz szybkiego przejazdu na lotnisko wraz z bagażem – w przypadku większej ilości bagażu istnieje możliwość skorzystania pojemnych przyczep (które udostępniamy po wcześniejszym ustaleniu szczegółów współpracy).

Organizujemy transport busami zarówno dla pasażerów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Dysponujemy samochodami osobowymi i autobusami, które mogą przewieźć około 20 osób, a także autokarami mieszczącymi ponad 50 pasażerów.

W przypadku większej liczby osób wystarczy się z nami skontaktować i ustalić warunki współpracy, a zrobimy wszystko, aby nasi Klienci dotarli na lotnisko na czas i bez problemu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy doświadczoną firmą transportową. Przejechaliśmy już 2 mln kilometrów i obsłużyliśmy ponad 80 tysięcy osób. Współpracujemy z doświadczonymi szoferami, doskonale znającymi przemierzane trasy. Dodatkowo jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. W związku z tym za każdym razem dokładnie planujemy trasę tak, aby nasi pasażerowie dotarli na lotnisko na ustaloną godzinę, a dodatkowo dysponowali dodatkowym czasem dla załatwienia formalności związanych z wylotem.

Nasze samochody, autokary oraz busy posiadają niezbędne udogodnienia. Wnętrza są niezwykle komfortowe. Każdy pojazd jest przestronny i zaopatrzony w wygodne rozkładane fotele. W zależności od modelu posiada też przyciemniane szyby, szyberdach, klimatyzację strefową, ogrzewanie postojowe oraz odtwarzacz DVD. Dodatkowo autokar dysponuje również lodówką i caffe barem. Nasze busy spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa – dbamy o to, aby regularnie przechodziły potrzebne przeglądy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, zapoznania się z cennikiem oraz kontaktu. Szybko i bez problemu, w wygodnych busach, dowiedziemy pasażerów na lotnisko Warszawa-Modlin.

Z nami podróż będzie wyłącznie przyjemnością.