Cennik

W trosce o zadowolenie oraz wygodę naszych Klientów, a także mając na uwadze ich potrzeby, każda ofertę dopasowujemy do indywidualnych wymagań pasażerów. W związku z tym końcowa cena za wynajem busa zależy od wielu czynników, które warto wziąć pod uwagę podczas planowania podróży.

Uwzględnić trzeba m.in.:

* liczbę osób,
* liczbę kilometrów,
* termin wyjazdu,
* miejsce podstawienia pojazdu,
* miejsce docelowe,
* opłaty drogowe oraz parkingowe,
* czas postoju kierowcy,
* drogę powrotną,
* dodatkowe czynniki…

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Specjalizujemy się w wynajmie busów i autokarów. Realizujemy zarówno krótkie trasy krajowe, jak i znacznie dłuższe zagraniczne kursy. Obsługujemy wycieczki, grupy zorganizowane, Klientów biznesowych oraz indywidualnych. Dowozimy pracowników do zakładów działających na terenie Warszawy i okolic. Uruchomiliśmy również wygodny transfer na warszawskie lotniska – Okęcie oraz Modlin.

Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów możemy zabrać ze sobą sporą liczbę osób wraz z bagażami, zapewniając przy tym komfortowe warunki podróży. Ponadto gwarantujemy ceny dopasowane do konkurencji.

Skontaktuj się z nami!

 

Aby ułatwić podjęcie decyzji, na naszej stronie w zakładce „Kontakt” znajduje się formularz, w którym można zamieścić zapytanie ofertowe. Wystarczy wpisać niezbędne dane, a następnie przesłać do nas. Warto zawrzeć w formularzu informacje dodatkowe, które ułatwią nam wycenę: jakiego typu będzie to wyjazd, na jak długo, czy potrzebna okaże się dodatkowa przestrzeń bagażowa, a także czy podróż obejmuje drogę powrotną i tak dalej.

W krótkim czasie skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów oraz ustalenia ceny za przejazd wynajętym busem bądź autokarem. Następnie będziemy mogli przejść do bardziej szczegółowych kwestii.

Możesz również skontaktować się z nami telefoniczne bądź mailowo – udzielimy niezbędnych informacji. Z nami zaplanujesz idealną podróż: komfortową, bezpieczną i dopracowaną w każdym szczególe.

Zapraszamy do współpracy.