Bus na lotnisko Warszawa Okęcie

Wynajem busów MARCAR / Bus – lotnisko Chopina

Lotnisko Warszawa Chopin „Okęcie”

 

Port Warszawa-Okęcie, którego nazwę zmieniono w 2010 roku na Lotnisko Chopina, jest największym lądowiskiem w Polsce i jednym z ważniejszych w Europie. Port obsługuje loty pasażerskie, cargo oraz czarterowe. Ponadto stanowi główny punkt obsługi i zarazem bazę PLL LOT. Na miejscu czeka na pasażerów Terminal A z bezpłatnym nielimitowanym dostępem do Internetu, Terminal General Aviation przeznaczony dla odprawy dla osób korzystających z korporacyjnych lub prywatnych samolotów, a także Wojskowy Port Lotniczy obsługujący delegacje rządowe.

Port zbudowano na osiedlu Okęcie (oddalonym ok. 8 km od centrum miasta) w dzielnicy Włochy, dzięki czemu jest doskonale połączone z najważniejszymi drogami dojazdowymi. Ponadto dysponuje terminalem autokarowym dla busów i autobusów dalekobieżnych oraz wycieczkowych, ułatwiając w ten sposób pasażerom przemieszczanie się na terenie portu oraz sprawne załatwienie formalności.

Przepustowość lotniska jest imponująca – rocznie port obsługuje niemal 13 mln pasażerów (co stanowi prawie 40% wszystkich pasażerów zarówno w krajowym, jak i międzynarodowym ruchu lotniczym). Z lądowiskiem współpracują najbardziej znani przewoźnicy rozkładowi (w tym AirBaltic, Air France, British Airways, KLM, Emirates, Eurowings, Lufthansa, Ryanair, Wizzair), czarterowi oraz cargo.

Zobacz również: Bus na lotnisko Warszawa Modlin

Busy na lotnisko Warszawa-Okęcie

Realizujemy przewozy na lotnisko Warszawa-Okęcie, korzystając z nowoczesnych samochodów osobowych, busów oraz autokarów. Działamy nie tylko na terenie kraju, ale także zagranicą, zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów. Nasze busy posiadają przestronne luki bagażowe, wygodne fotele oraz nowoczesne rozwiązania wchodzące w skład wyposażenia: telewizję, odtwarzacz DVD i MP4, darmowe Wi-Fi.

Organizujemy podróże na krótkich i długich trasach. Możemy przetransportować pasażerów w systemie 8+1, 20+1, 21+1 oraz 53+1+1. Nie ograniczamy jednak naszej oferty – dopasowujemy nasze możliwości do potrzeb pasażerów.

Wystarczy dokładnie omówić z nami trasę, podać liczbę osób, a my zajmiemy się resztą. Busy na lotnisko Okęcie wyjeżdżają w dogodnych dla Państwa terminach i są gotowe zarówno do przewozu Klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy doświadczoną firmą, która obsłużyła już ponad 85 tysięcy Klientów i zrealizowała aż 2 mln kilometrów dróg. Busy oraz autokary prowadzone są przez doświadczonych szoferów, którzy świetnie znają trasy oraz pojazdy.

W skład naszej floty wchodzą wyłącznie nowoczesne samochody, dostosowane do przemierzania długich kursów, posiadające liczne udogodnienia dla pasażerów.

W zależności od busa pasażerowie mają możliwość skorzystania ze strefowej klimatyzacji, oglądania telewizji bądź słuchania muzyki, a także połączenia z darmowym Wi-Fi. Ponadto każdy pojazd posiada estetyczne, dopasowane w każdym szczególe wnętrze z wygodnymi, profilowanymi fotelami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą flotą pojazdów, która czeka, aby zawieść Państwa na Okęcie.

W razie dodatkowych pytań służymy pomocą.