Wynajem busów MARCAR / Międzynarodowy przewóz osób

Międzynarodowy przewóz osób

 

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego wsparcia z zakresu przewozu osób, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Oferujemy transport międzynarodowy, zapewniający bezpieczeństwo i wygodę podróżujących.

Dzięki bogatej flocie samochodów, możemy zaoferować Państwu m.in. busy do Holandii, Niemiec oraz innych krajów, w których komfortowo może podróżować od kilku do kilkunastu osób. Dbając o wygodę osób korzystających z naszych usług, transport międzynarodowy świadczony jest z wykorzystaniem luksusowych, bogato wyposażonych pojazdów marki Mercedes-Benz, umożliwiających dowolną regulację m.in. fotela, oświetlenia oraz nawiewu. Dzięki temu, każdy podróżujący może zmieniać parametry pod kątem własnych preferencji, co sprawia, że nasze busy są niezwykle korzystnym rozwiązaniem na wycieczki zagraniczne o wysokim standardzie.

W zależności od indywidualnych potrzeb, mogą Państwo dostosować autobus pod względem liczby pasażerów. Proponujemy wersje 20+1, 49+1+1 oraz 53+1+1. Dokładamy wszelkich starań, aby dojechać do celu na czas. Nasz zespół składa się z doświadczonych kierowców, dla których bezpieczeństwo pasażerów jest najważniejsze.

Nasza wykwalifikowana kadra, posiadająca doświadczenie w międzynarodowym przewozie osób oraz regularnie kontrolowane pojazdy zapewnią Państwu bezpieczeństwo i komfortowe warunki podczas podróży.